لباس از بامیلو، چاپ از چاپچی

یکی از مشکلات کاربران عزیز چاپچی، تنوع محدود اجناس در دسته‌بندی البسته است. این امر به دلیل ماهیت استارت‌آپی چاپچی است، سرمایه‌گذاری فراوان در زمینه چاپ دیجیتال پارچه که منحصر به فردترین چاپ پارچه را ارائه می‌نماید، نمی‌تواند محقق شود مگر با در اختیار داشتن انباری بسیار بزرگ جهت نگه‌داری تنوع زیادی از پوشاک!

اما خوشبختانه کسب و کارهای خوبی در زمینه ارائه پوشاک با قیمت و کیفیت مناسب وجود دارند که می‌تواند معضل کاربران چاپچی را حل نماید. از جمله بهترین آن‌ها فروشگاه اینترنتی بامیلو است، که تنوعی بالغ بر ۱۰۰۰ مورد در زمینه پوشاک قابل چاپ ارائه می‌دهد.

روند کار که به صورت کامل در پایین شرح داده شده است، که به صورت کلی شامل انجام سفارش در فروشگاه بامیلو و درج آدرس چاپچی به عنوان آدرس گیرنده، ارسال طرح‌هایتان به ایمیل چاپچی و پرداخت اینترنتی هزینه چاپ است. چاپچی پس از دریافت لباس شما طرح‌های شما را با بالاترین کیفیت ممکن در اسرع زمان چاپ می‌کند و آن را به صورت رایگان با پست سفارشی در هر جای ایران که باشید برایتان ارسال می‌کند.

خرید لباس از بامیلو

لباس مورد نظر را از بامیلو خرید کنید. فقط توجه کنید که باید لباس قابل چاپ و بدون طرح چاپی را انتخاب نمایید. اجناس مورد تایید چاپچی در زیر مشخص شده‌اند.

ارسال خرید به چاپچی

سفارش را به صورت پرداخت اینترنتی در سایت بامیلو انجام دهید و در مشخصات گیرنده اطلاعات چاپچی را وارد کنید. اطلاعات را از این لینک مشاهده کنید.

ارسال طرح برای چاپچی

طرح خودتان را به همراه رسید پرداخت هزینه چاپ برای ما ارسال کنید. حتما نکات اشاره شده در مورد طرح را رعایت کنید، تا کیفیت چاپ شما عالی شود.

چاپ و ارسال برای شما

ما پس از دریافت سفارش شما از سایت بامیلو، عملیات چاپ را شروع کرده و شما را مرحله به مرحله از طریق ایمیل و پیامک مطلع خواهیم کرد.

محصولات مورد تایید چاپچی

کلیه لباس‌های ساده (غیر کشی) که دارای طرح چاپی نیست، می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد

برخی از مشتریان چاپچی

تاکنون افتخار همکاری و همراهی با مجموعه‌های زیر را داشته‌ایم